zvláštní poděkování
Volný.cz

420PEOPLE podzim bude plný tance i emocí!

Panthera

Panthera odhaluje tajemství vzniku samotného lidstva. The Watcher je taneční i hudební extází. To jsou představení, na která se na podzim můžete těšit v podání tanečníků souboru současného tance 420PEOPLE. Setkat se s nimi ovšem můžete na podzim také v jejich novém studiu Maiselovka v centru Prahy, kde můžete navštívit nejrůznější pohybové a taneční lekce. A komu by to bylo málo, může se přidat na oblíbených on-line lekcích. 420PEOPLE vám na podzim zlepší náladu i ...celý článek

28.9.2020 15:09:03 Redakce | rubrika - Zprávy

reklama



D. Špalková a A. Klimešová (Nothing Else Mother)

Festival 4+4 dny: Všechno je jinak

Ve dnech 9. - 17. října 2020 se patnáct let uzavřená secesní budova Nové strašnické školy a přilehlá zahrada promění v jedinečné centrum kultury a místo celý článek

28.9.2020 15:09:47 Redakce | rubrika - Festivaly
Dasha

Dasha Symphony je albem, které rozdává radost

Dasha, jedna z našich nejlepších a nejpopulárnějších zpěvaček, přichází s novým albem, které vychází z již existujícího koncertního programu Dasha Symphony a celý článek

21.9.2020 10:09:37 Redakce | rubrika - CD boxy
Lenka Dusilová

Lenka Dusilová dokončila album Řeka

Devět let po vydání svého předchozího sólového alba a šest let po posledním titulu vydaném společně s kapelou Baromantika vydává Lenka |Dusilová v letošním celý článek

28.9.2020 12:09:00 Redakce | rubrika - Zprávy

reklama

MHF Lípa Musica 2020
leden únor zobrazit kalendář
předchozí (3) tento týden (04) příští (5)
Po Út St Čt So(25.01. 20) Ne
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
20 000 ŽIDŮ POD MOŘEM
15:00Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
O POLÍBENÉM DRAKOVI
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
MRZÁK INISHMAANSKÝ
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
EDITH A MARLENE
15:00Hudební divadlo Karlín
SESTRA V AKCI
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
POKOUŠENÍ
derniéra
17:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Malé divadlo
LAJKA VZHŮRU LETÍ
19:00Městská divadla pražská /ABC
SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO
20:00Městská divadla pražská /Rokoko
BEZ HANY (HOMMAGE À HEGEROVÁ)
19:30Městská divadla pražská /Komedie
HUSITSKÁ TRILOGIE (JAN HUS, JAN ŽIŽKA, JAN ROHÁČ)
premiéra
18:00MD Brno /Činoherní scéna
ANNA KARENINA
19:00MD Brno /Činoherní scéna
VRABČÁK A ANDĚL
zájezd: Tenerife
18:00MD Brno /Hudební scéna
POSLEDNÍ LOĎ
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
NOVECENTO (1900)
19:00MD Zlín /Velký sál
GLORIE
premiéra
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
TURANDOT
13:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
MODRÝ PTÁK
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
AUDIENCE U KRÁLOVNY
19:00Národní divadlo /Státní opera Praha /Státní opera Praha
LA TRAVIATA
14:00Laterna magika
ZAHRADA
20:00Laterna magika
ZAHRADA
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
MARIE STUARTOVNA
19:00Národní divadlo Brno /Janáčkovo divadlo
BALETNÍ VEČER
14:00Národní divadlo Brno /Reduta
BRNĚNSKÉ POVĚSTI
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
GRAND Festival smíchu
zájezd: SMRT MU SLUŠÍ
16:00Východočeské divadlo /Malá scéna ve dvoře
GRAND Festival smíchu
zájezd: DIVOKÉ HISTORKY
16:00Východočeské divadlo /Poedium v klubu
GRAND Festival smíchu
zájezd: NORMÁLNÍ DEBIL II „osmdesátky
Po Út St Čt So(25.01. 20) Ne předchozí (3) tento týden (04) příští (5)
leden únor zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Petr ČAGÁNEK
Iva VOLÁNKOVÁ

PŘIPRAVUJEME

Sergej Polunin