zvláštní poděkování
Volný.cz

Divadlo DISK uvede operu Così fan tutte

Così fan tutte

V rámci nové mezifakultní spolupráce V TEAMU uvádí studenti Akademie múzických umění v Praze moderní nastudování Mozartovy opery Così fan tutte: Příběh z budoucnosti. Inscenace vzniká v režii Veroniky Loulové, studentky Katedry operního zpěvu a režie HAMU. Dirigentského vedení a hudebního nastudování se ujala Marie Papežová Erlebachová z Katedry dirigování HAMU. Premiéry se uskuteční 30. 4. a 1. 5. 2018 v Divadle ...celý článek

16.4.2018 11:04:02 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama



Karneval zvířat

Malé jubileum Karnevalu zvířat

Karneval zvířat, interaktivní představení pro děti Báry Látalové a jejích spolupracovnic a spolupracovníků slaví letos malé jubileum. „Karneval“ celý článek

16.4.2018 18:04:48 Helena Kozlová | rubrika - Recenze
Lukáš Timulák

Lukáš Timulák: V nové choreografii se zaměřuji na člověka a prost ...

Slovenský tanečník a choreograf Lukáš Timulák připravuje pro Pražský komorní balet choreografii, která bude v rámci večera nazvaného Symbióza ve světové celý článek

16.4.2018 09:04:41 Redakce | rubrika - Rozhovory
Tomáš Dianiška a Barbora Kubátová (Mlčení bobříků)

Ostré Mlčení bobříků

Ve světové premiéře uvádí Divadlo pod Palmovkou od února 2016 inscenaci hry Tomáše Dianišky Mlčení bobříků. Tento původní text se může na jednu stranu jevit celý článek

16.4.2018 10:04:37 Josef Meszáros | rubrika - Recenze

reklama

Spamalot (MDB)
březen duben květen zobrazit kalendář
předchozí (14) tento týden (15) příští (16)
Po Út St Čt(12.04. 18) So Ne
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
QED
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
BĚSI
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
OSIŘELÝ ZÁPAD
19:30Divadlo v Řeznické
POSLEDNÍ SEZENÍ U DOKTORA FREUDA
19:00Hudební divadlo Karlín
JESUS CHRIST SUPERSTAR
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
ŽIVÝ OBRAZ
18:00Městská divadla pražská /ABC
PROČ MUŽI NEPOSLOUCHAJÍ A ŽENY NEUMÍ ČÍST V MAPÁCH
zájezd: Třebíč
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
MOLLY SWEENEY
18:00MD Brno /Činoherní scéna
O MYŠÍCH A LIDECH
19:00MD Brno /Hudební scéna
BÍTLS
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
TEĎ MĚ ZABIJ
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
NOVECENTO (1900)
17:00MD Zlín /Studio Z
DOBRÉ MRAVY
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
FAUST
20:00Národní divadlo /Nová scéna
STERNENHOCH
10:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
KDO JE PAN SCHMITT?
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
KRÁLOVA ŘEČ
20:00Národní divadlo Brno /Reduta
ČERNÁ LABUŤ
19:30Symfonický orchestr hl. m. Pra /Smetanova síň Obecního domu
IVAN ŽENATÝ & BRAHMS
18:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
Z POSTELE DO POSTELE
19:00Východočeské divadlo /Malá scéna ve dvoře
CHARLEYOVA TETA
Po Út St Čt(12.04. 18) So Ne předchozí (14) tento týden (15) příští (16)
březen duben květen zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Petr NÁROŽNÝ
Romana CHVALOVÁ

PŘIPRAVUJEME

Michael Kluch