zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Open House Brno otvírá město

Diversa Quartet

autor: Marek Olbrzymek  

zvětšit obrázek

V sobotu 18. května od 9. hodiny se začnou návštěvníkům festivalu architektury a urbanismu Open House Brno 2024 postupně otevírat jednotlivé lokace. Mapu festivalu se všemi důležitými informacemi o lokacích si budou moct všichni zájemci vyzvednout v provozovnách TIC Brno na Radnické a Panenské ulici.

Mapa obsahuje informace o umístění jednotlivých otevřených lokací, místo srazu před samotnou prohlídkou, termíny jednotlivých prohlídek a/nebo otvírací dobu lokace. Na mapě jsou zároveň QR kódy, které lidem zpřístupní informace o doprovodném programu, gastro partnerech, prostřednictvím QR kódů mohou organizátorům poslat zpětnou vazbu nebo se tvůrčím způsobem zapojit do letošní výzvy Visual Stories. Jelikož letošní ročník probíhá i ve spolupráci s Brněnskou muzejní nocí, mohou se návštěvníci opět prostřednictvím QR kódu prokliknout na noční program. Mapa obsahuje také heslo na slevu u gastro partnerů festivalu.
Hlavním zdrojem podrobných informací o lokacích je záložka „Budovy 2024“ na webu www.openhousebrno.cz – obsahuje kromě termínů prohlídek a míst srazů také podrobný popis, v čem spočívá hodnota dané lokace či zda a jak souvisí s letošním kurátorským záměrem čili tématem festivalu: Inkluze a přístupnost.
Záložka „Program“ nabízí podrobný přehled o doprovodném programu. Uživatele zavede k informacím, které lokace a v kolik hodin rozezní hudba, medailonky partnerských gastro podniků, seznam podcastů pro samostatné prohlídky lokací či aktivity pro rodiny s dětmi. V nabídce je i sbírání razítek do sběratelské karty.
Organizátoři by rádi vyzdvihli zejména Rozeznělé lokace, ve kterých mimo jiné vystoupí DIVERSA QUARTET:
18/5 2024, 15.00, DROM - romské středisko
19/5 2024, 10.00, Nová Zbrojovka, kotelna
19/5 2024, 13.00, Nová Zbrojovka, hala
19/5 2024, 16. 45, Společenské centrum Sýpka
V rámci koncertů zazní skladby Ondřeje Kyase, George Enescu a Gideona Kleina.

13.5.2024 16:05:32 Redakce | rubrika - Zveme ...