zvláštní poděkování
Volný.cz

Čtení až do domu

Čtení až do domu

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Cesta do knihovny je to, co vám brání číst? Rádi byste se vrátili ke svým 5 přečteným knihám za týden, ale už je neunesete? Všem, kteří si odpověděli ano, Městská knihovna v Praze nabízí řešení – donáškovou službu. Kdo a kde může službu využít. Službu mohou využít čtenáři, kterým je více než 75 let nebo jsou držiteli průkazu ZTP, ZTP/P. Podmínkou je také bydliště v okolí poboček, které službu nabízejí (Břevnov, Opatov, Smíchov) a platný čtenářský průkaz bez pohledávek (zpozdné, nevrácené knihy). Knihovníci na objednání nosí až 5 knih. Služba je zdarma.

Jak si knihy objednat. Donášku knih si čtenáři mohou objednat na „donáškovém“ čísle, které je obsluhované v otevírací době knihovny: 774 587 362 (Břevnov, Bělohorská 56, Praha 6); 774 587 062 (Opatov, Opatovská 1754, Praha 11); 770 149 750 (Smíchov, nám. 14. října 15, Praha 5).
Knížky budou doručeny zaměstnancem Městské knihovny v Praze v roznáškových dnech pro vybranou pobočku (Břevnov úterý dopoledne; Opatov středa mezi 11 -14; Smíchov pondělí dopoledne). Kromě knih bude v zásilce také seznam knih s informací o datu vrácení. Vracet je možné při příští doručovací návštěvě z knihovny, nebo samostatně v kterékoliv pobočce knihovny.

www.mlp.cz

13.12.2017 10:12:51 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 39 - rubriky

Archiv čísel

reklama

WebArchiv - archiv českého webu

Články v rubrice - Novinky...

Jiří Anderle – Zlatý věk

Jiří Anderle – Zlatý věk

„Po válce byl svět rozdělen železnou oponou a 40 let jsme se dusili pod vládou jedné strany. Maloval jse ...celý článekČasopis 39 - sekce

HUDBA

První dáma country music

S. Spaceková (První dáma country music)

První dáma country music
Životní příběh Loretty Lynnové, slavné country zpěvačky. Americký film oceněný Osc celý článek

další články...