zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Mando Diao slaví 20 let na scéně

Mando Diao

autor: Zdroj: Pořadatel koncertu   

zvětšit obrázek

Švédští rockeři, které v podstatě nejde zařadit do žádné rockové škatulky, letos slaví neuvěřitelných 20 let! Při té příležitostí vydávají jedenácté studiové album a chystají velkolepé evropské turné. Jednou ze zastávek bude 26. listopadu také pražský Lucerna Music Bar. Vstupenky jsou k dispozici za 733 Kč na musicbar.cz a goout.cz.

Mando Diao patřili vždycky ke kapelám, které si dělají, co chtějí a nenechávají se svázat pravidly. I díky tomuto postoji se jim daří už celých dvacet let tvořit zajímavou muziku a vydávat kvalitní alba. Letos si připisují na konto dokonce jedenáctou desku a vytvořili k ní velice propracovaný příběh.
Nové Album s názvem Boblikov's Magical World vezme posluchače do fiktivního světa Boblikova - postavy, která se nebojí dělat všechno pro svůj vlastní prospěch. Postavička Boblikova má být, podle kapely, takové vnitřní já každého člověka, malý ďábel na našem rameni, který našeptává, co máme dělat, abychom ze životních situací vytřískali maximum.
Hudebně se pak podle Mando Diao mohou fanoušci těšit na rockovou desku, která si na nic nehraje, na skladby plné hutných riffů, divokých kytar, mocných bicích a nekonečné energie. Venku už jsou například skladby Frustration a Fire in the Hall, díky kterým si mohou fanoušci udělat představu, co je čeká. A vypadá to, že něco skvělého!
Přijďte si v listopadu novou desku užít naživo, stejně jako ty nejlepší songy, které Mando Diao vyslali do světa.

29.5.2023 17:05:48 Redakce | rubrika - Koncerty

Časopis 38 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Asociace profesionálních divadel ČR

Články v rubrice - Koncerty

Marika Gombitová se těší na koncerty v O2 Areně

Marika Gombitová

Patří ke skutečným legendám československé populární hudby a je nekorunovanou královnou slovenského popu. Mari ...celý článek


Metro Music Bar slaví patnáctiny

Metro Music Bar (Foto: Ivan Král)

Multižánrový a všem stylům otevřený Metro Music Bar neodmyslitelně patří na brněnskou klubovou mapu. A to už p ...celý článekČasopis 38 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Raná díla: Xavier Dolan

Xavier Dolan

Raná díla: Xavier Dolan
Mladý Kanaďan natočil svou prvotinu Zabil jsem svou matku v roce 2009, když mu bylo celý článek

další články...