zvláštní poděkování
Volný.cz

Pocta Karlu Gottovi v O2 areně

Karel Gott

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Koncert nazvaný Pocta Karlu Gottovi se uskuteční 15. prosince 2020 od 19 hodin v pražské O2 areně. Na vzpomínkové akci zazní nejznámější písně nejúspěšnějšího českého zpěváka v historii české populární hudby za doprovodu Bandu Pavla Větrovce. Vstupenky jsou v prodeji.
„Manžel si ještě za svého života uvědomoval, že koncert na jeho památku by pro jeho příznivce měl být uspořádán. Chtěl, aby organizátorem koncertu byla agentura Karel Gott Agency a sdělil svému nejbližšímu teamu i velmi konkrétní představu podoby koncertu. Budeme se snažit jeho přání naplnit,“ sdělila dnes médiím Ivana Gottová.

Na koncertu vystoupí největší hvězdy české a slovenské hudební scény. Jejich jména budou oznámena později.
V rámci koncertu bude předán šek, který převezme přední český onkolog, prof. MUDr. Marek Trněný, CSc. Finance budou použity na podporu výzkumu v oblasti lymfomu a leukémie prováděného na I. interní klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí.
Vstupenky zakoupíte ZDE.

17.2.2020 10:02:36 Redakce | rubrika - Koncerty

Časopis 15 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Ztracený ráj (MdB)

Časopis 15 - sekce

DIVADLO

Babylon - žijí jinde, než jsou jejich kořeny

Odlišné světy barda nejen severomoravských divadelních scén Kostase Zerdaloglu a osudem zkoušeného Radka Lacih celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Kanadské drama Vzpomeň si

Ch. Plummer (Vzpomeň si)

Vzpomeň si
Pomsta nevede jen k útěše, ale také poznání. Honba za nepotrestaným nacistou v kanadském koprodu celý článek

další články...